Piotr Wachowski - mecenas z Chicago


Posted August 2, 2019 by piotrwachowski

Piotr Wachowski to mecenas z Chicago, który od ponad 25 lat służy pomocą prawną mieszkańcom Chicago oraz okolic.

 
Piotr Wachowski to mecenas z Chicago, który od ponad 25 lat służy pomocą prawną mieszkańcom Chicago oraz okolic. Mecenas może poszczycić się wieloma wygranymi procesami oraz zdobytymi wyróżnieniami, które zostały mu przyznane jako docenienie jego działań. Cieszy się on zaufaniem swoich klientów, których stale przybywa.

Mecenas Piotr Wachowski od ponad 25 lat niesie pomoc swoim klientom z Chicago i okolic w zakresie prawa. Mecenas Wachowski cieszy się uznaniem i zdobył wiele nagród oraz wyróżnień za swoje działania. Jednym z wyróżnień, które otrzymał jest tytuł “Super Prawnika Illinois”, który utrzymał go przez cztery kolejne lata. Biuletyn Chicago Daily Law uhonorował go wyróżnieniem jako jednego z “Czterdziestu chicagowskich Prawników przed Czterdziestką, którym warto się przyglądać”. Przez wiele lat mecenas Wachowski sprawował funkcję prezydenta Związku Adwokatów, czyli izby adwokackiej Polsko - Amerykańskich Adwokatów.

Piotr Wachowski to polski mecenas, który mieszka i pracuje w Chicago i biegle posługuje się językiem polskim w mowie oraz piśmie. Jest to prawdziwym udogodnieniem dla polskojęzycznych klientów, którzy uzyskują fachową pomoc prawną bez bariery językowej. Prawo do wykonywania zawodu zostało mu przyznane w 1990 roku. Ostatnio mecenas Wachowski otrzymał dożywotnie członkostwo w Krajowym Archiwum “Kto jest Kim w Ameryce”, gdzie określono go jako znakomitego oraz polecanego prawnika. Do jednego z największych jego osiągnięć zaliczyć możemy wygranie sprawy przed Sądem Najwyższym Stanu Illinois, w wyniku której został cofnięty wcześniej wydany wyrok za morderstwo.

Mecenas Wachowski oferuje pomoc prawną w zakresie odszkodowań powypadkowych, chorób zawodowych, obrażeń cielesnych, jazdy pod wpływem alkoholu (DUI), oczyszczania historii kryminalnej i wiele innych. Dobro klienta jest dla mecenasa kwestią priorytetową. Odznacza się on wrażliwością na ludzkie cierpienie i krzywdę i każdego klienta traktuje w sposób indywidualny. Niezwykle skutecznie walczy o odszkodowania powypadkowe zarówno te, do których dochodzi w miejscu pracy, jak i na drodze. Jego działania są skuteczne i natychmiastowe. Niesie on pomoc nie tylko swoim klientom, ale również ich rodzinom, dbając o to, by ich sprawa została rozwiązana pozytywnie i szybko. Klienci mają do niego pełne zaufanie, a on sam posiada nieskazitelną opinię. Działania mecenasa Wachowskiego zmierzają do osiągnięcia jak najlepszych wyników, a jego celem staje się zapewnienie ochrony w najwyższym stopniu.

O tym, że dobro klienta jest dla mecenasa Piotra Wachowskiego sprawą najważniejszą, niewątpliwie świadczy fakt, że w sprawach o uzyskanie odszkodowań mecenas pobiera honorarium zawsze wtedy, gdy należna suma pieniędzy znajdzie się w rękach poszkodowanego. Pierwsza porada prawna, której udziela mecenas Piotr Wachowski swoim klientom jest zawsze bezpłatna. Mecenas wnikliwie bada sprawę, zadaje wiele pytań i jak najlepiej pragnie poznać problem klienta, w pełni z nim współpracując. Kluczem do sukcesu mecenasa Wachowskiego jest jego niezwykłe podejście do klienta i troska o to, by rozwiązać jego problem jak najlepiej. Mecenas Wachowski pracował ciężko przez lata nad tym, by stać się szanowanym i uznanym adwokatem.

Wykształcenie
J.D., John Marshall Law School, Chicago, Illinois 1990
B.S., Loyola University of Chicago, Chicago, Illinois 1987

Prawo Wykonywania Zawodu
Illinois, 1990
U.S. Federal Court, 1990

Adres Kancelarii
Park Ridge Office
15 N Northwest Hwy
Park Ridge, IL 60068
Numer: 847.823.9039

Języki
Angielski, Polski

Strona Internetowa
https://www.piotrwachowski.com
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By Piotr Wachowski
Phone 847.823.9039
Business Address 15 N Northwest Hwy
Park Ridge, IL 60068
Country United States
Categories Law
Tags wypadki samochodowe chicago
Last Updated August 2, 2019