כיצד נעשה סקר סביבתי בהתאם לכל הדרישות הרגולטוריות?


Posted October 28, 2020 by sutok19

אם אתם בשלבי תכנון והקמת מפעל תעשייתי או מעוניינים לבצע סקר של רמת החומר המסוכן הנמצא בשימוש בתעשייה שלכם, צרו קשר עם הצוות המיקצועי שלנו, אשר יבצע עבורכם סקר סביבתי ויספק דוחות מדויקים ופתרון לניהול פסולת מסוכנת בהתאם לדרישות הרגולטוריות

 
סוטוק הנדסה סביבתית היא חברת ייעוץ סביבתי העוסקת בכלל התחומים הנוגעים לרגולציה, ניהול פרויקטים ושפכים תעשייתיים, המסייעת לתעשיות לצמוח תוך הסרת כל חשש להתמודדות עם תאונות עבודה. ברגע שתבחרו בשירותים שלנו, תיוודעו לתהליך שעליכם לעבור בעת ביצוע הסקר הסביבתי תחת כל הדרישות הרגולטוריות.

החברה שלנו הינה אחת החברות המובילות בישראל, בעלת ניסיון מקצועי מוכח בהסדרת והחלת שינויים בהיתרים של מפעלים שונים, תוך עבודה מול רשויות החוק. אנו מספקים פתרון מושלם לתעשיות שונות, החל מהתעשייה הפטרוכימית, מתקנים תעשייתיים לטיפול בשפכים ועד למפעלי ניקוי, אחסון ועוד.

אם אתם בשלבי תכנון והקמת מפעל תעשייתי או מעוניינים לבצע סקר של רמת החומר המסוכן הנמצא בשימוש בתעשייה שלכם, צרו קשר עם הצוות המיקצועי שלנו, אשר יבצע עבורכם סקר סביבתי ויספק דוחות מדויקים ופתרון לניהול פסולת מסוכנת בהתאם לדרישות הרגולטוריות.

לשם מה צריך את עצת צוות המומחים של סוטוק?

האם עולה השאלה הבסיסית מדוע צריך לשכור חברת ייעוץ סביבתי? התשובה לכך פשוטה. ידיעת החוק אינה מספקת על מנת לנהל תעשייה העוסקת בחומרים מסוכנים על בסיס יומי. סילוק פסולת מסוכנת באופן נכון וחסכני, חשובה ביותר אם העסק שלך עלול להיות בסיכון.

מסתבר כי תעשיות רבות מבינות את החוק הקשור לפסולת מסוכנת, אך תרגום החוק לפעולה הוא דבר הרבה יותר קשה לביצוע מכפי שהוא נראה. אנו בסוטוק מספקים שירותי ייעוץ סביבתי על מנת לעמוד בכל הדרישות הרגולטוריות שנקבעו על ידי הממשלה. צוות המומחים שיערוך את הסקר הסביבתי במפעל שלכם יסייע לכם וילווה אתכם בקבלת רישיונות עסק, הטמעת תהליכים חדשים במפעל, קבלת אישורים מטעם כבאות והצלה לישראל, אישור מנהל, אישור פיקוד העורף ושירותים רבים אחרים מסוג זה.

לסיכום, ייעוץ הסביבתי דורש ידע והבנה מקצועיים של תהליכים מקומיים ובינלאומיים לניהול פסולת מסוכנת. אנו בסוטוק נמצאים כאן על מנת לעזור לכם בזמן אמת ולספק עבורכם דוחות שוטפים על מנת לוודא תפקוד חלק של העסק שלכם.

פרטים ליצירת קשר:

נייד: 054-7499711

דוא"ל: [email protected]

כתובת: חיפה, ישראל
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By Sutok Environmental Engineering
Country Israel
Categories Business
Tags סקר סביבתי
Last Updated October 28, 2020