המירוץ למיליון חוזר אל המסכים- בערוץ 13 רשת


Posted November 24, 2020 by leonjohnston01

תוכנית הריאליטי שהיא כולה חוויה מטורפת מסביב לעולם חוזרת אל המסכים עם עונה מרתקת ביותר, עונת האולסטארס של המירוץ למיליון שעלתה לערוץ 13 רשת לא מפסיקה להפתיע

 
המירוץ למיליון חוזר אל המסכים- בערוץ 13 רשת

תוכנית הריאליטי שהיא כולה חוויה מטורפת מסביב לעולם חוזרת אל המסכים עם עונה מרתקת ביותר, עונת האולסטארס של המירוץ למיליון שעלתה לערוץ 13 רשת לא מפסיקה להפתיע!
בעונה החדשה, הזוגות אשר מתמודדים על הפרס הגדול- מיליון שקלים, הם זוגות מוכרים, פופולרים ואהובים, שכבר השתתפו בתוכנית בעבר- כך שבהחלט יש מה לצפות! המירוץ התחיל והעונה נפתחה, ממש כאן בישראל, כשהיעד המפתיע הבא אליו הגיעו המתמודדים הוא הפיליפינים. כיוון שהמתמודדים בעונה זו מנוסים יותר, המשימות מאתגרות יותר מתמיד.
עם צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה והרדיו תוכלו לצפות בתוכנית בשידור חי ולהימנע מספויילרים, כמו גם להשלים את הפרקים שפספסתם בכל עת!
סקרנים לדעת את מי תראו על המסך בעונת האולסטארס? אנחנו נשמח לספר לכם: קודם כל, לשמחתנו, מנחה התוכנית רון שחר, מנחה את התכנית גם בעונה הנוכחית! בין מתמודדי העונה: האחים בן ואורי שפלן, נטע ועומר שהם אח ואחות, הבני דודים- יעל ויוסיאל, האקסים אלה ווובה, החברות הכי טובות אן וירדן, שני והחבר הכי טוב של בעלה- שי, שכבר זכו במיליון בעבר, כך שבהחלט שסביר להניח כי לכל צופה יהיה קשה לבחור את זוג המתמודדים האהוב עליו!
המירוץ למיליון, ערוץ 13 רשת וצפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה והרדיו זמינים כבר עכשיו, בכל זמן ובכל מקום באתר Israeli-tv!

סרטים למידע נוסף
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By ronaldrogers7162
Country United States
Categories Business
Last Updated November 24, 2020