pompa ciepła powietrze woda


Posted December 21, 2019 by kalpeshpatel55

Pompa Ciepła CWU - Jeśli ty są szukam na najlepsz powietrzna pompa ciepła systemy dla twój dom, następnie my zapewniać najlepsz pompa ciepła powietrzna systemy online.

 
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE GRZEWCZE
Witamy do Nowoczesne Technologie Grzewcze, Dostać najlepsz pompy ciepła na najniższy koszt. My zapewniać najlepiej pompa ciepła i instalacja usługa na najniższy cena!
Witamy do Nowoczesne Technologie Grzewcze, Dostać najlepsz pompy ciepła na najniższy koszt. My zapewniać najlepiej pompa ciepła i instalacja usługa na najniższy cena!
D PRAWIE 20 LAT NASZĄ MISJĄ JEST PROMOCJA PROEKOLOGICZNYCH ROZWIĄZAŃ DLA DOMU. WIERZYMY, ŻE KAŻDY MA WPŁYW NA TWORZENIE PRZYJAZNYCH I KOMFORTOWYCH WARUNKÓW ŻYCIA.
Firma KAAM TERMO powstała z myślą o Inwestorach, którzy oczekują bardzo niskich kosztów utrzymania swojego domu oraz stawiają na nowoczesne i ekologiczne technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna wiedza pozwoliły nam wykonać kilkadziesiąt instalacji wyposażonych w pompy ciepła.
Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów potwierdzi Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

RODZINNA FIRMA
Nasza firma pierwszą pompę ciepła zainstalowała w 2006 roku.
Od samego początku naszych usług związanych z pompami ciepła staramy się dostarczać naszym klientom fachowe i rzetelne doradztwo zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwią naszemu klientowi maksymalnie wykorzystywać pompę ciepła.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Współpracujemy z producentami pomp ciepła którzy sami tworzą najwyższą technologię i produkują pompy ciepła uważane za najlepsze na rynku polskim i europejskim. Klientom powierzającym nam instalację pompy ciepła zapewniamy: idealny dobór pompy ciepła do potrzeb klienta, profesjonalne wykonanie instalacji, niskie koszty ogrzewania , natychmiastową reakcje serwisową w przypadku awarii, praktycznie bezobsługową prace urządzeń.

NASZA WIZJA
Firma KAAM TERMO powstała z myślą o Inwestorach, którzy oczekują bardzo niskich kosztów utrzymania swojego domu oraz stawiają na nowoczesne i ekologiczne technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna wiedza pozwoliły nam wykonać kilkadziesiąt instalacji wyposażonych w pompy ciepła. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów potwierdzi Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

NASZA MISJA
Wykonując nasze instalacje, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i markowych produktów. Wszystkie instalacje wykonujemy na podstawie profesjonalnego projektu systemu ogrzewania, uwzględniającego zapotrzebowanie energetyczne budynku. Dodatkowo na wykonaną przez nas instalację ogrzewania płaszczyznowego otrzymujecie Państwo 10-letnią gwarancję producenta. Decydując się na współpracę z nami otrzymujecie Państwo profesjonalne doradztwo i dobór urządzeń. Pomagamy Państwu w otrzymaniu dotacji na Odnawialne Źródła Energii.
KAAM TERMO to nie tylko domy jednorodzinne. To także hale produkcyjne, biurowce, baseny oraz skomplikowane instalacje połączone z systemami solarnymi czy wentylacją. O wszystkich bieżących inwestycjach, które realizujemy przeczytacie Państwo w Aktualnościach oraz na naszym Facebooku
http://ne-polska.pl/?page_id=14
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By pompa ciepła powietrze woda
Phone +48 577 220 339
Business Address al. Jerozolimskie 85/2102-001 Warszawa, Poland
Poland
Country Poland
Categories Business
Tags pompa ciepła , pompa ciepła cena , powietrzna pompa ciepła , pompa ciepła cwu , pompa ciepła powietrze woda , pompy ciepła
Last Updated December 21, 2019