מי יהיה השורד האחרון- הישרדות VIP בערוץ 13 רשת


Posted July 13, 2020 by davids6981172

רוצים לדעת מי יהיה השורד האחרון? צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה זמינה עכשיו באתר Israeli-tv!

 
מי יהיה השורד האחרון? הישרדות VIP בערוץ 13 רשת

הישרדות (באנגלית: "Survivor") במקור תוכנית הריאליטי האהובה של רשת CBS האמריקאית, היא מזמן אחת מהתוכניות האהובות ביותר בטלויזיה בישראל. העונה הנוכחית, העשירית במספרה, המשודרת בערוץ 13 רשת, היא עונת VIP, כלומר- כל המתמודדים הם סלבס. אך ללא איפור, ללא לבוש נוצץ וללא הלייפסטייל אליו רגילים, כוכבי ה- VIP של הישרדות צריכים לשרוד שלושה חודשים על אי קסום בפיליפינים, אך החוויה שלהם, ככל הנראה רחוקה מלהיות קסומה.
בשלבים הראשונים של התוכנית, מתחלקים המתמודדים לשני שבטים, בכל שבט מספר שווה של מתמודדים- המתחרים ביניהם במשימות אתגריות שהן בהחלט גם מאתגרות. מלבד משימת פרס, בה פרסים שונים אך שווים ביותר אשר יקלו את השהייה על האי, משימת חסינות שבטית- לה הפרס החשוב ביותר, ההבטחה שהשבט המנצח יישאר על האי לשלושה ימים נוספים.
כמו כן, משימת חסינות אישית- בין מתמודדי השבט העומדים בפני הדחה, כמו גם הבריתות בין המתמודדים, אסטרטגיות המשחק וניסיונות המתמודדים להגיע לגמר ולהיות "השורד האחרון", המנצח- אשר גם יזכה בפרס על סך מיליון שקלים, בהחלט מלווים ברגעים טלוויזיוניים מרתקים לצפייה.
צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה, בהחלט תבטיח שתמיד תדעו מה קורה על האי. "הישרדות VIP" משודרת פעמיים בשבוע (ולעיתים, בשבוע ההישרדות המיוחד של ערוץ 13 רשת- עד 4 פעמים בשבוע!), גם את משדרי האולפן המיוחד בו ראיונות עם המתמודדים, בהחלט קשה לפספס, כך שאם אתם מנסים להימנע מספויילרים- צפייה ישירה היא הפתרון האידיאלי.
רוצים לדעת מי יהיה השורד האחרון? צפייה ישירה 24/7 כולל הקלטות של כל ערוצי הטלוזיה זמינה עכשיו באתר Israeli-tv!
למידע נוסף כדורגל
https://www.israeli-tv.com/
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By david
Country United States
Categories Business
Last Updated July 13, 2020