מיניוואן לשדה התעופה


Posted September 16, 2021 by sherkhansahu

Receive the transfer services from the airport in Israel. We provide shuttle services from anywhere in the country to Ben Gurion Airport and back. We also provide driver and attached vehicle services of all types to anywhere in Israel.

 
השכרת אוטובוס, מיניבוס ומיניוואן עם נהג

אם אתם מעוניינים להזמין השכרת מיניבוס או מאמן עם נהג בישראל,
אז אל תחפש רחוק יותר מהעברות TLV.
זקוק להצעת מחיר?

צרו איתנו קשר: [email protected]
השכרת אוטובוס, מיניבוס ומיניוואן עם נהג - סוגי רכב

53 אוטובוסים למושבים
35 מושבים אוטובוסים בגודל בינוני
מיניבוסים עם 16 ו - 18 מושבים
טנדרים 8 מושבים
מיניוואנים עם 6 מושבים
מיניוואנים מנהלים עם 6 מושבים
סוגי מנהלים, פרימיום וסדאן סטנדרטיים
שירות השכרת תחבורה באוטובוס, מיניבוס ומיניוואן
TLV מעביר שירות השכרת אוטובוסים ומיניבוסים מהימנים הוא האפשרות הטובה ביותר לצרכי שירותי הסעות פרטיים או שירותי טיולים קבוצתיים בישראל. כל שירותי האוטובוסים והמיניבוסים מסופקים עם כלי רכב ונהגים מורשים במשרד התחבורה. אנו יכולים לספק מגוון רחב של שירותים מנקודות קצרות לנקודות כגון העברות משדה התעופה בן גוריון לתל אביב או לירושלים, לסיורים של יום שלם, לטיולים מרובי ימים או לשירותי סיור מלאים. שירות הסעות גמיש של אוטובוסים ומיניבוסים TLVTransfers מותאם אישית כדי לספק את הפתרון המושלם עבורך. במידת הצורך, מדריך טיולים יכול להתלוות. אנו מכסים את ישראל מצפון לדרום ומסוגלים לארגן המשך תחבורה בירדן.
אנו זמינים day in and day out ואנו יכולים לסייע ברגע האחרון.
הזמינו השכרת מיניבוס עם השכרת נהגים או מאמנים בישראל, נמל התעופה בן גוריון, תל אביב, ירושלים, ים המלח, חיפה, הגליל, נצרת, בית לחם, גשר אלנבי, אילת ועוד ..

מדריך טיולים פרטיים בישראל
זקוקים למדריך טיולים? מדריכי הטיולים שאנו מספקים דוברים אנגלית, ספרדית, איטלקית, צרפתית, פורטוגזית, ערבית, גרמנית, טורקית, רומנית, פולנית, סינית, רוסית או כל שפה אחרת, הם מדריכי טיולים מוסמכים מקצועיים עם ניסיון בקבוצות תיירות, משפחות ומשלחות עסקיות. מחו"ל. מדריך הטיולים שלך ייקח אתכם לחוויה משמעותית ובלתי נשכחת בישראל.
צרו איתנו קשר: [email protected]

על TLVTRANSFERS
אנחנו מספקים שירותי הסעה מכל מקום בארץ לנמל התעופה בן גוריון ובחזרה. אנו גם מעניקים שירותי נהג ורכב צמוד מכל הסוגים לכל מקום בישראל.
השירות ניתן ע"י נהגים מקצועיים. צוות החברה מיומן ומקצועי. השירות מיועד למשפחות ובודדים הנוסעים לחו"ל ותיירים, לקוחות עסקיים, צוותי אוויר, דיפלומטים, משלחות וקבוצות.
הזמנות אונליין לנתב"ג, מערכת אופרציה ממוחשבת ומערכות איתור ובקרה . חברתינו רואה בטכנולוגיה מתקדמת ערך עליון על מנת להעניק שירות בטיחותי ויעיל. .
https://tlvtransfers.co.il/minibus-bus-rental/
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By Tlvtransfers.co.il
Phone +97236039604
Business Address Israel, Country in the Middle East
Country Israel
Categories Travel
Tags מיניוואן לשדה התעופה
Last Updated September 16, 2021