Bellas & Wachowski zapewnia ochronę prawną dla firm i konsumentów


Posted November 28, 2019 by piotrwachowski

Bellas & Wachowski to zespół prawny złożony z sześciu prawników i sześciu pracowników pomocniczych.

 
Park Ridge, Illinois: Bellas & Wachowski to zespół prawny złożony z sześciu prawników i sześciu pracowników pomocniczych. Zapewniają porady prawne i porady dla rodzin i firm w okolicy Chicago. Adwokaci George Bellas i Peter Wachowski byli laureatami krajowych nagród i służyli właścicielom małych firm, oferując porady biznesowe i wewnętrzne porady w języku angielskim i polskim.

Adwokaci współpracują z przedsiębiorstwami i mogą zajmować się sporami sądowymi, transakcyjnymi oraz pomagać chronić interesy małych firm. Bellas i Wachowski często udzielają porad małym firmom i mogą przeprowadzać je przez różne etapy cyklu życia firmy.

Jako prawnicy odszkodowawczy, prawnicy Bellas & Wachowski walczą o prawa osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych z powodu wadliwych produktów, robót budowlanych i obrażeń odniesionych w innych miejscach pracy. Bellas & Wachowski pomaga rodzinom i zapewnia współczucie, wiedzę prawniczą i rzecznictwo po katastrofalnym wypadku. Adwokaci ponoszą odpowiedzialność dużych firm za wyrządzanie krzywdy osobom i walczą o ofiary poszkodowane w wyniku zaniedbań innych osób.

Właściciele małych firm, osoby poszkodowane lub członkowie ich rodzin zachęca się do odwiedzenia strony internetowej Bellas & Wachowski lub zadzwonienia pod numer 847-823-9039.

O Bellas & Wachowski: Bellas & Wachowski został założony przez George'a Bellasa w 1973 roku po odejściu z funkcji prokuratora. Bellas otrzymał wiele prestiżowych nagród i zajmował się głośnymi sprawami. Piotr Wachowski został również uhonorowany wieloma nagrodami. Wachowski odczuwa potrzebę zaspokojenia potrzeb zarówno swoich klientów, jak i swojej społeczności. Piotr Wachowski mówi po angielsku i polsku, aby lepiej służyć obu społecznościom.
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By Piotr Wachowski
Phone 847-823-9039
Business Address 15 N. Northwest Hwy
Park Ridge, IL 60068
Country United States
Categories Law
Tags wypadki samochodowe chicago , wypadki przy pracy w chicago
Last Updated November 28, 2019
Loading...