pompa ciepła cena - www.ne-polska.pl


Posted December 12, 2019 by kalpeshpatel55

Witamy do Nowoczesne Technologie Grzewcze, Dostać najlepsz pompy ciepła na najniższy koszt. My zapewniać najlepiej pompa ciepła i instalacja usługa na najniższy cena!

 
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE GRZEWCZE
Witamy do Nowoczesne Technologie Grzewcze, Dostać najlepsz pompy ciepła na najniższy koszt. My zapewniać najlepiej pompa ciepła i instalacja usługa na najniższy cena!
Witamy do Nowoczesne Technologie Grzewcze, Dostać najlepsz pompy ciepła na najniższy koszt. My zapewniać najlepiej pompa ciepła i instalacja usługa na najniższy cena!
D PRAWIE 20 LAT NASZĄ MISJĄ JEST PROMOCJA PROEKOLOGICZNYCH ROZWIĄZAŃ DLA DOMU. WIERZYMY, ŻE KAŻDY MA WPŁYW NA TWORZENIE PRZYJAZNYCH I KOMFORTOWYCH WARUNKÓW ŻYCIA.
Firma KAAM TERMO powstała z myślą o Inwestorach, którzy oczekują bardzo niskich kosztów utrzymania swojego domu oraz stawiają na nowoczesne i ekologiczne technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna wiedza pozwoliły nam wykonać kilkadziesiąt instalacji wyposażonych w pompy ciepła.
Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów potwierdzi Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

RODZINNA FIRMA
Nasza firma pierwszą pompę ciepła zainstalowała w 2006 roku.
Od samego początku naszych usług związanych z pompami ciepła staramy się dostarczać naszym klientom fachowe i rzetelne doradztwo zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwią naszemu klientowi maksymalnie wykorzystywać pompę ciepła.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Współpracujemy z producentami pomp ciepła którzy sami tworzą najwyższą technologię i produkują pompy ciepła uważane za najlepsze na rynku polskim i europejskim. Klientom powierzającym nam instalację pompy ciepła zapewniamy: idealny dobór pompy ciepła do potrzeb klienta, profesjonalne wykonanie instalacji, niskie koszty ogrzewania , natychmiastową reakcje serwisową w przypadku awarii, praktycznie bezobsługową prace urządzeń.

NASZA WIZJA
Firma KAAM TERMO powstała z myślą o Inwestorach, którzy oczekują bardzo niskich kosztów utrzymania swojego domu oraz stawiają na nowoczesne i ekologiczne technologie. Nasze wieloletnie doświadczenie i dogłębna wiedza pozwoliły nam wykonać kilkadziesiąt instalacji wyposażonych w pompy ciepła. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Każdy z naszych dotychczasowych Klientów potwierdzi Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

NASZA MISJA
Wykonując nasze instalacje, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i markowych produktów. Wszystkie instalacje wykonujemy na podstawie profesjonalnego projektu systemu ogrzewania, uwzględniającego zapotrzebowanie energetyczne budynku. Dodatkowo na wykonaną przez nas instalację ogrzewania płaszczyznowego otrzymujecie Państwo 10-letnią gwarancję producenta. Decydując się na współpracę z nami otrzymujecie Państwo profesjonalne doradztwo i dobór urządzeń. Pomagamy Państwu w otrzymaniu dotacji na Odnawialne Źródła Energii.
KAAM TERMO to nie tylko domy jednorodzinne. To także hale produkcyjne, biurowce, baseny oraz skomplikowane instalacje połączone z systemami solarnymi czy wentylacją. O wszystkich bieżących inwestycjach, które realizujemy przeczytacie Państwo w Aktualnościach oraz na naszym Facebooku
http://ne-polska.pl/
-- END ---
Share Facebook Twitter
Print Friendly and PDF DisclaimerReport Abuse
Contact Email [email protected]
Issued By pompa ciepła cena
Phone 00
Business Address Polend
Polend
Country Poland
Categories Business
Tags pompa ciepła , pompy ciepła , pompa ciepła cena , pompa ciepła koszt
Last Updated December 12, 2019